Tegorocznym laureatem Parafialnej Nagrody św. Jana Pawła II został mgr Bogusław Kulak. Pan Bogusław uczy katechezy w SP im. M. i L. Kaczyńskich w Podsarniu oraz w SP im. K. Wielkiego w Zubrzycy Górnej. Swoim nauczycielskim zaangażowaniem upowszechnia osobę i nauczanie św. Jana Pawła II wśród dzieci i młodzieży. Dziękujemy .

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
