Parafialna Pielgrzymka do Częstochowy

29 sierpnia nasza parafia uczestniczyła w pielgrzymce do Częstochowy. Wyjechaliśmy o godz. 5.00., by o 9.30 uczestniczyć we Mszy św. przed Cudownym Obrazem MB Częstochowskiej. Później zwiedziliśmy klasztor jasnogórski wraz z jego muzeami. Każdy znalazł czas na osobistą modlitwę i chwilę zamyślenia przed Czarną Madonną. Opuszczając Jasną Górę udaliśmy się do Gidl – Sanktuarium MB Uzdrowienia. Po modlitwie i nabyciu „winka gidelskiego” wróciliśmy do domu. Dziękujemy p. Jackowi z Biura Turystycznego „BeskidTrawel”, za szczęśliwy przejazd.

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.