Parafialne koledowanie.

orawskie11„Słuchoj gospodorzu cu ci opowiymy” – tak zatytułowane przedstawienie rozpoczęło w niedzielę 12 stycznia 2012 roku parafialne kolędowanie, które jak co roku odbyło się w Szkole Podstawowej im. M. i L. Kaczyńskich w Podsarniu. Połączone było z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klas starszych przygotowali kolędową inscenizację związaną z „chodzeniem po kolędzie” na Orawie, a dzieci młodsze życzenia dla babć i dziadków. Po przedstawieniu i życzeniach, wspólnie kolędując, wszyscy  mogli się posilić przy obficie zastawionym stole. (Zobacz zdjęcia)

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.