„Słuchoj gospodorzu cu ci opowiymy” – tak zatytułowane przedstawienie rozpoczęło w niedzielę 12 stycznia 2012 roku parafialne kolędowanie, które jak co roku odbyło się w Szkole Podstawowej im. M. i L. Kaczyńskich w Podsarniu. Połączone było z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klas starszych przygotowali kolędową inscenizację związaną z „chodzeniem po kolędzie” na Orawie, a dzieci młodsze życzenia dla babć i dziadków. Po przedstawieniu i życzeniach, wspólnie kolędując, wszyscy mogli się posilić przy obficie zastawionym stole. (Zobacz zdjęcia)

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
