Parafialne koledowanie.

orawskie11„Słuchoj gospodorzu cu ci opowiymy” – tak zatytułowane przedstawienie rozpoczęło w niedzielę 12 stycznia 2012 roku parafialne kolędowanie, które jak co roku odbyło się w Szkole Podstawowej im. M. i L. Kaczyńskich w Podsarniu. Połączone było z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z klas starszych przygotowali kolędową inscenizację związaną z „chodzeniem po kolędzie” na Orawie, a dzieci młodsze życzenia dla babć i dziadków. Po przedstawieniu i życzeniach, wspólnie kolędując, wszyscy  mogli się posilić przy obficie zastawionym stole. (Zobacz zdjęcia)

Boże Ciało

Msze św. w Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii będą: g. 8.00 – kaplica w Harkabuzieg.10.00 – w kościele parafialnym, a po niej procesja Eucharystyczna