Pogrzeb ks.kan.Erwina Klisia.

erwin15 czerwca 2013 r. zmarł ks. kanonik Erwin Kliś, proboszcz parafii św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej Murowanicy, kapłan naszego dekanatu i przyjaciel naszej parafii. Pogrzeb odbędzie się w kościele parafialnym w Lipnicy Wielkiej Murowanicy w piątek o godz. 14.30 przywiezienie ciała  a o 15.00 Msza święta tzw. importa. Msza święta pogrzebowa w sobotę o godz. 11.oo,której przewodniczył będzie ks. bp Jan Szkodoń, a o godz. 15.00 pochowanie ciała zmarłego kapłana na cmentarzu  w Czańcu, w rodzinnej miejscowości.

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Erwin, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci!

Informacje

I parafialne czytanie Pisma Św.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który przeżywamy w tym tygodniu , zapraszamy na I Parafialne Czytanie Pisma Świętego. Rozpoczynamy we środę 17 kwietnia 2024r. od

Informacje

Czytanie pisma św. w naszej parafii.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który obchodzimy od 14 do 20 kwietnia tego roku, będziemy wspólnie czytać fragmenty Pisma św. we środę 17 i czwartek