W wigilię Niedzieli Miłosierdzia Bożego w naszym kościele Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski poświecił obraz Jezusa Miłosiernego. Relację z tego wydarzenie można zobaczyć na stronie diecezja.pl

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
