Prymicje Dekanalne

W niedzielę 9 czerwca 2024 r. o godz. 15.00 w kościele pralnianym w Podsarniu prymicyjną Mszę św. odprawi ks. Artur Salabura, tegoroczny neoprezbiter ze Spytkowic. Bedą to Dekanalne Prymicje dla młodzieży z SLO, parafialnych schól, grup duszpasterskich działających przy parafiach w naszym dekanacie. Po Mszy św. na scenie przy kościele odbędzie się przegląd schól i zespołów muzycznych z parafii orawskich. Przewidziany jest także poczęstunek dla wszystkich. Wspólne spotkanie zakończy uwielbienie Pana Jezusa i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy.

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.