Przybądź Panie, bo czekamy….

Rozpoczynamy adwent…  Tak jak kiedyś ludzie czekali na przyjście obiecanego Zbawiciela, tak my przez liturgiczny czas adwentu przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia i na ponowne przyjście Pana na końcu czasów.

Roraty odprawiamy o 6.45 , na których  razem z Małym Gościem Niedzielnym będziemy  rozważać temat: „Tyle masz, ile dasz – uBoga droga”. Będziemy poznawać świętych, którzy zaprowadzą nas droga czynów dobroci (dobre uczynki) do Boga. Będziemy pomagać, tym, którzy potrzebują naszej pomocy duchowej i materialnej.

O czym będą roraty można zobaczyć już teraz:  piosenka na roraty

Informacje

Wielki Post 2024 w naszej Parafii

Środa Popielcowa – msze św: w kościele parafialnym o 7.00 i 17.00 w kaplicy o 16.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (piątek): w kościele parafialnym o 17.00