Przybądź Panie, bo czekamy….

Rozpoczynamy adwent…  Tak jak kiedyś ludzie czekali na przyjście obiecanego Zbawiciela, tak my przez liturgiczny czas adwentu przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia i na ponowne przyjście Pana na końcu czasów.

Roraty odprawiamy o 6.45 , na których  razem z Małym Gościem Niedzielnym będziemy  rozważać temat: „Tyle masz, ile dasz – uBoga droga”. Będziemy poznawać świętych, którzy zaprowadzą nas droga czynów dobroci (dobre uczynki) do Boga. Będziemy pomagać, tym, którzy potrzebują naszej pomocy duchowej i materialnej.

O czym będą roraty można zobaczyć już teraz:  piosenka na roraty

Informacje

Boże Ciało

Msze św. w Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii będą: g. 8.00 – kaplica w Harkabuzieg.10.00 – w kościele parafialnym, a po niej procesja Eucharystyczna