Przybądź Panie, bo czekamy….

Rozpoczynamy adwent…  Tak jak kiedyś ludzie czekali na przyjście obiecanego Zbawiciela, tak my przez liturgiczny czas adwentu przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia i na ponowne przyjście Pana na końcu czasów.

Roraty odprawiamy o 6.45 , na których  razem z Małym Gościem Niedzielnym będziemy  rozważać temat: „Tyle masz, ile dasz – uBoga droga”. Będziemy poznawać świętych, którzy zaprowadzą nas droga czynów dobroci (dobre uczynki) do Boga. Będziemy pomagać, tym, którzy potrzebują naszej pomocy duchowej i materialnej.

O czym będą roraty można zobaczyć już teraz:  piosenka na roraty

Informacje

43 Pielgrzymka Góralska na Jasna Górę

24 lipca 2024r. wychodzi 43 Pielgrzymka Golaska na Jasną Górę – Grupa Orawska. O godz. 10.00 w kaplicy św. Antoniego w Zimnej Dziurze Msza św.

Informacje

Odpust parafialny w harkabuzie

Uroczystość odpustowa ku czci MB Nieustającej Pomocy w kaplicy w Harkabuzie odbędzie się 23 czerwca 2024r. Sumę Odpustową o g. 11.30 odprawi i kazanie wygłosi