Przygotowanie do Misji świętych.

Czas Misji świętych (18 – 25.10.2015r.) zbliża się szybkim krokiem. Nasze przygotowanie do tego ważnego wydarzenia w naszej wspólnocie parafialnej  przebiega nie tylko w sferze duchowej (post, modlitwa, pobożna lektura, jałmużna) ale i materialnej. W ubiegłą sobotę przygotowaliśmy fundament pod krzyż misyjny, który będzie przypominał nam czas misji. Bóg zapłać strażakom z OSP Podsarnie za wykonaną prace. W „galerii” można zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.