Rok Miłosierdzia rozpoczął ojciec święty Franciszek 8 grudnia tego roku otwierając drzwi święte w Bazylice św. Piotra w Rzymie. Zakończy się 20 listopada 2016r. W najbliższą sobotę i niedzielę w jedenastu świątyniach naszej Archidiecezji zostanie zainaugurowany Jubileuszowy Rok Miłosierdzia. Najbliższym kościołem jubileuszowym, gdzie można zyskać odpust z okazji Juliuszu jest kościół Najświetniejszego Serca Jezusowego w Nowym Targu. Więcej o Roku Miłosierdzia na stronie naszej diecezji: www.diecezja.pl

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
