Rok Miłosierdzia 2015-2016

 Rok Miłosierdzia rozpoczął ojciec święty Franciszek 8 grudnia tego roku otwierając drzwi święte w Bazylice św. Piotra w Rzymie. Zakończy się 20 listopada 2016r. W najbliższą sobotę i niedzielę w jedenastu świątyniach naszej Archidiecezji  zostanie zainaugurowany Jubileuszowy Rok Miłosierdzia. Najbliższym kościołem jubileuszowym, gdzie można zyskać odpust z okazji  Juliuszu  jest kościół Najświetniejszego Serca Jezusowego w Nowym Targu. Więcej o Roku Miłosierdzia na stronie naszej diecezji: www.diecezja.pl

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.