Rok Miłosierdzia 2015-2016

 Rok Miłosierdzia rozpoczął ojciec święty Franciszek 8 grudnia tego roku otwierając drzwi święte w Bazylice św. Piotra w Rzymie. Zakończy się 20 listopada 2016r. W najbliższą sobotę i niedzielę w jedenastu świątyniach naszej Archidiecezji  zostanie zainaugurowany Jubileuszowy Rok Miłosierdzia. Najbliższym kościołem jubileuszowym, gdzie można zyskać odpust z okazji  Juliuszu  jest kościół Najświetniejszego Serca Jezusowego w Nowym Targu. Więcej o Roku Miłosierdzia na stronie naszej diecezji: www.diecezja.pl

Informacje

RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI

Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.

Informacje

ZAKOŃCZENIE DNI PAPIESKICH 2026

Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich Parafian oraz Gości na wyjątkowy koncert Kapeli św. Jana Pawła II, który odbędzie się 31 maja 2026 roku po Mszy