Uroczystą Mszą św. z poświeceniem palm rozpoczeliśmy obchody Wielkiego Tygodnia. Jak w każdą Niedzielę Palmową przynieśliśmy do naszej świątyni palmy. Wielu uczestniczyło w konkursie na najbardziej efektowną palmę – największą, tradycyjnie zrobioną, najładniej ozdobioną, zgodną z tradycja orawska. W galerii można zobaczyć efekty naszej pracy.

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
