Rozpoczęliśmy Wielki Tydzień….

Uroczystą Mszą św. z poświeceniem palm rozpoczeliśmy obchody Wielkiego Tygodnia. Jak w każdą Niedzielę Palmową przynieśliśmy do naszej świątyni palmy. Wielu uczestniczyło w konkursie na  najbardziej efektowną palmę – największą, tradycyjnie zrobioną, najładniej ozdobioną, zgodną z tradycja orawska. W galerii można zobaczyć efekty naszej pracy.

Informacje

RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI

Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.

Informacje

ZAKOŃCZENIE DNI PAPIESKICH 2026

Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich Parafian oraz Gości na wyjątkowy koncert Kapeli św. Jana Pawła II, który odbędzie się 31 maja 2026 roku po Mszy