Św. Hubercie – módl się za nami.

W sobotę 6 listopada 2021 r. w naszym kościele na wspólnej modlitwie do św. Huberta zgromadzili się myśliwi z koła łowieckiego „Jeleń”, hodowcy koni, sympatycy ochrony przyrody. Razem prosili o błogosławieństwo św. Huberta. Nasza świątynia już od kilku lat gości w swoich murach zarząd i członków tego koła, a wzajemna współpraca parafii i koła przynosi wymierne rezultaty, o których już wkrótce będziemy mogli wspólnie poinformować.

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef