Św. Hubercie – módl się za nami.

W sobotę 6 listopada 2021 r. w naszym kościele na wspólnej modlitwie do św. Huberta zgromadzili się myśliwi z koła łowieckiego „Jeleń”, hodowcy koni, sympatycy ochrony przyrody. Razem prosili o błogosławieństwo św. Huberta. Nasza świątynia już od kilku lat gości w swoich murach zarząd i członków tego koła, a wzajemna współpraca parafii i koła przynosi wymierne rezultaty, o których już wkrótce będziemy mogli wspólnie poinformować.

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.