Światowe Dni Młodzieży – w naszej parafii.

rio6?Idźcie i nauczajcie wszystkie narody? (Mt 28,19) pod takim hasłem w dniach od 23 do 28 lipca tego roku będą po raz 28 odbywać  się w Rio de Janerio Światowe Dni Młodzieży. Wielu młodych z całego świata pojedzie do Brazylii, ale bardzo wielu nie będzie mogła spotkać się z papieżem Franciszkiem ani z rówieśnikami. W wielu diecezjach, parafiach organizowane są spotkania, modlitwy i czuwania na wzór SDM. Także i w naszej parafii organizowane jest takie spotkanie, pt. „Rio w Podsarniu – w drodze na SDM”.

Zapraszamy młodych do wspólnej modlitwy, czuwania modlitewnego, wspólnego spotkania, wysłuchania świadectwa o wierze i obejrzenia filmu ewangelizacyjnego. Spotkanie odbędzie się w sobotę 29 czerwca 2013 roku o g.19.00 w kościele parafialnym.
Więcej o Światowych Dniach Młodzieży można znaleźć: www.rio13.pl, albo www.riowkrakowie.pl

Informacje

Wielki Post 2024 w naszej Parafii

Środa Popielcowa – msze św: w kościele parafialnym o 7.00 i 17.00 w kaplicy o 16.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (piątek): w kościele parafialnym o 17.00