Tak przeżywaliśmy czas wizytacji biskupiej….

W dniach 26-28 października 2013 roku gościliśmy w naszej parafii Księdza Biskupa Grzegorza Rysia. W czasie tzw. wizytacji biskupiej razem z naszym Gościem przeżywaliśmy szczególny czas łaski Bożej. Ks.biskup udzielił sakramentu Bierzmowania, sprawował Msze święte w dzień odpustu parafialnego, modlił się z nami na cmentarzach parafialnych, odwiedził chorego,  jedną z rodzin w naszej parafii, oraz spotkał się z Radą Parafialną, członkami Żywego Różańca oraz z dziećmi i nauczycielami w szkołach podstawowych w Harkabuzie i Podsarniu. Wręczył parafialną nagrodę im.bł. Pana Pawła II pani Marioli Chowaniec, która prowadzi scholę parafialną.

 Zdjęcia z uroczystości.

aut. Anna Czerwień

Informacje

II DNI PAPIESKIE

Podajemy program II Dni Papieskich w naszej parafii.