Triduum Paschalne w naszej parafii.

IMG_3625Nabożeństwa Triduum Paschalnego w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynają się o godz.17.00. W Wielki Czwartek – Msza św. Wieczerzy Pańskiej i adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy do godz. 21.00. W Wielki Piątek – Droga Krzyżowa o 16.15 a o po niej Adoracja Krzyża i adoracja Pana Jezusa w Grobie do 24.00. W Wielką Sobotę – liturgia Wigilii Paschalnej z poświęceniem ognia i wody i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. Rezurekcja o godz. 6.00.

Poświęcenie pokarmów W Harkabuzie o godz.10.00; w kościele o 9.00 i 11.00.

Adoracja dzieci ze SP im . M. i L. Kaczyńskich w kościele o godz. 11.oo (w Wielką Sobotę), a ze SP im. M. Konopnickiej w Harkabuzie w kaplicy o  godz. 9.00 (w Wielki Piątek).

Informacje

II DNI PAPIESKIE

Podajemy program II Dni Papieskich w naszej parafii.