Jak co miesiąc, w trzeci piątek miesiąca spotykamy się, by wspólnie rozważać słowa z Dzienniczka św. Siostry Faustyny.
Za jej przyczyną zanosimy prośby do Jezusa Miłosiernego, błagając o miłosierdzie dla nas i całego świata.
W ciszy serca powierzamy Panu wszystkie nasze intencje, sprawy parafii i tych, którzy szczególnie potrzebują Bożego miłosierdzia.

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
