TRZECI PIĄTEK MIESIĄCA

        Jak co miesiąc, w trzeci piątek miesiąca spotykamy się, by wspólnie rozważać słowa z Dzienniczka św. Siostry Faustyny.
Za jej przyczyną zanosimy prośby do Jezusa Miłosiernego, błagając o miłosierdzie dla nas i całego świata.

        W ciszy serca powierzamy Panu wszystkie nasze intencje, sprawy parafii i tych, którzy szczególnie potrzebują Bożego miłosierdzia.
Informacje

RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI

Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.

Informacje

ZAKOŃCZENIE DNI PAPIESKICH 2026

Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich Parafian oraz Gości na wyjątkowy koncert Kapeli św. Jana Pawła II, który odbędzie się 31 maja 2026 roku po Mszy