Turniej ministrantów w pilce halowej.

W ostatnim dniu tegorocznych ferii w naszej parafii ministranci rozegrali turnieju piłki halowej o medale KSM naszej parafii. Stawiło się 8 drużyn: 6 ze szkół podstawowych ( 2 drużyny  z parafii Podwilk) i 2 drużyny lektorów. Mecze rozegrano na sali sportowej w SP im. M i L Kaczyńskich w Podsarniu. Głównym organizatorem i sędzia był p. Michał Rutkowski przy pomocy ks. Proboszcza. Po rozlosowaniu grup i kolejności meczów rozpoczęto rywalizacje. Zwycięzcę w grupie młodszej rozstrzygnęły karne. Wygrała drużyna „FC Podwilk” pokonując „Tajfun Podsarnie”. Wśród starszych zwyciężyli chłopcy z Harkabuza („FC Harkabuz”). „Okrasą ” turniej był mecz piłki ręcznej, który rozegrały dziewczyny. Gratulujemy zdobytych medali i wspaniałej atmosfery rywalizacji sportowej.

[nggallery id=42]

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha św.

W sobotę 27.05.2023 r. o godz. 20.00 w Lipnicy Wielkiej w parafii św.Łukasza odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy.