Uczciliśmy Matkę Bożą.

W ubiegłą niedzielę obchodziliśmy odpust parafialny ku czci MB Nieustającej Pomocy w kaplicy w Hakabuzie. Od 45 lat (24.06.1970) odprawiane są Msze święte w tej kaplicy i Matka Boża Nieustającej Pomocy odbiera tam cześć.  Tegoroczny odpust prowadził ks. Zygmunt Hopciaś, proboszcz z Piekielnika, czciciel MB Nieustającej Pomocy, który obchodził swój jubileusz 25-lecia świeceń kapłańskich. Dziękujemy Panu Bogu o ludziom za kult MB Nieustającej Pomocy w naszej wspólnocie parafialnej. O Jubileuszu możemy także przeczytać tu: Kurier Orawski, a w galerii na naszej stronie zobaczyć zdjęcia z uroczystości.

Wielki Post 2024 w naszej Parafii

Środa Popielcowa – msze św: w kościele parafialnym o 7.00 i 17.00 w kaplicy o 16.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (piątek): w kościele parafialnym o 17.00