Wielki Czartek

Liturgią Wieczerzy Pańskiej 0 godz. 18.00 w kaplicy w Harkabuzie  rozpoczyna Triduum Paschalne 2014r. Msza Święta odprawiana w Wielki Czwartek wieczorem wspomina tę pierwszą Mszę Świętą, którą Pana Jezus wraz z Apostołami odprawił w Wieczerniku, przed swoją męką, ustanawiając Najświętszy Sakrament Ołtarza – Eucharystię i Sakrament Kapłaństwa.   W tym dniu będziemy modlić się za księży pracujących w naszej parafii, a także o powołania  kapłańskie i zakonne.

Biskupi napisali list od księży na Wielki Czwartek.

Po Mszy Świętej adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy (do godz.22.00).

W Wielki Piątek do godz.15.00. W kościele parafialnym o 17.15 – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej (prowadzi młodzież z  KSM), o 18.00 – Adoracja Krzyża i Adoracja Pana Jezusa w grobie do 24.00.