Wielki Post 2019

Wielki Post to szczególny okres dla każdego wierzącego. Kościół pomaga nam dobrze przeżyć ten czas. W naszej parafii Nabożeństwa Drogi Krzyżowej  będą w każdy piątek o g. 16.00 w kaplicy w Harkabuzie i o g. 17. 00 w kościele parafialnym. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i wystawieniem Najświętszego Sakramentu w  kościele parafialnym w niedziele o godz. 15.00. Rekolekcje wielkopostne zaś przed Niedzielą Palmową.

Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami.

Informacje

I parafialne czytanie Pisma Św.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który przeżywamy w tym tygodniu , zapraszamy na I Parafialne Czytanie Pisma Świętego. Rozpoczynamy we środę 17 kwietnia 2024r. od

Informacje

Czytanie pisma św. w naszej parafii.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który obchodzimy od 14 do 20 kwietnia tego roku, będziemy wspólnie czytać fragmenty Pisma św. we środę 17 i czwartek