Wielki Post 2019

Wielki Post to szczególny okres dla każdego wierzącego. Kościół pomaga nam dobrze przeżyć ten czas. W naszej parafii Nabożeństwa Drogi Krzyżowej  będą w każdy piątek o g. 16.00 w kaplicy w Harkabuzie i o g. 17. 00 w kościele parafialnym. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i wystawieniem Najświętszego Sakramentu w  kościele parafialnym w niedziele o godz. 15.00. Rekolekcje wielkopostne zaś przed Niedzielą Palmową.

Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami.

Informacje

Nowy rok szkolny

Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 będą 4 września 2023r.:dla SP im. M. Konopnickiej w Harkabuzie – w kaplicy o godz. 8.00dla SP im.

Informacje

z Orawy na Jasną Górę.

W tym roku już po raz 42. wyrusza Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Grupa Orawska wychodzi w poniedziałek – 24 lipca – z Zubrzycy