Wizytacja naszej parafii.

W niedzielę 15 września 2019r. w naszej parafii będziemy gościć ks. bpa Damiana Muskusa. O godz. 8.00 rozpocznie on wizytację kanoniczną. Na mszach świętych wygłosi kazanie,  o 11.30 udzieli sakramentu bierzmowania, spotka się z grupami duszpasterskimi (Parafialna Rada Duszpasterska, Żywym Różańcem, KSM. Kręgiem Biblijnym, Bractwem Modlitewnym, SLO) oraz odwiedzi chorych. Ufamy, że będzie to czas umocnienia naszej wiary, wzmocnienia wspólnoty parafialnej, działania łaski Bożej.