Wychowywać do prawdy.

Taki tytuł nosi I Tydzień Wychowania ogłoszony przez Episkopatu Polski. W wystosowanym liście do rodziców, nauczycieli, wychowawców, młodzieży o dzieci biskupi wskazują na rolę prawdy w wychowaniu. Cały tekst listu na stronie Archidiecezji Krakowskiej.

W naszej parafii w ramach  przygotowania do sakramentu Bierzmowania i przezywania Tygodnia Wychowania odbędzie się triduum liturgiczne dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w dniach od 25 do 27 września. Dokładny plan zostanie podany później.

43 Pielgrzymka Góralska na Jasna Górę

24 lipca 2024r. wychodzi 43 Pielgrzymka Golaska na Jasną Górę – Grupa Orawska. O godz. 10.00 w kaplicy św. Antoniego w Zimnej Dziurze Msza św.