Zagrody nasze widzieć przychodzi.

widok z balonuW Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało, w procesji eucharystycznej przejdziemy do 4-ech ołtarzy, by uwielbić Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie i wyznać naszą wiarę w Jego prawdziwą obecność wśród nas pod postaciami chleba i winna.

W Liście apostolskim na Rok Wiary, PORTA FIDEI, papież Benedykt XVI napisał: ?Pragniemy, aby ten Rok rozbudził w każdym wierzącym aspirację do wyznawania wiary w jej pełni ?i z odnowionym przekonaniem, z ufnością i nadzieją? Zwłaszcza w tym Roku każdy wierzący powinien ponownie odkryć treść wiary wyznawanej, celebrowanej, przeżywanej ?i przemodlonej, i zastanowić się nad samym aktem wiary” (por. PF 9).

Msza św. o godz. 10.00 a po niej procesja eucharystyczna. (zobacz zdjęcia).

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.