Zagrody nasze widzieć przychodzi.

widok z balonuW Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało, w procesji eucharystycznej przejdziemy do 4-ech ołtarzy, by uwielbić Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie i wyznać naszą wiarę w Jego prawdziwą obecność wśród nas pod postaciami chleba i winna.

W Liście apostolskim na Rok Wiary, PORTA FIDEI, papież Benedykt XVI napisał: ?Pragniemy, aby ten Rok rozbudził w każdym wierzącym aspirację do wyznawania wiary w jej pełni ?i z odnowionym przekonaniem, z ufnością i nadzieją? Zwłaszcza w tym Roku każdy wierzący powinien ponownie odkryć treść wiary wyznawanej, celebrowanej, przeżywanej ?i przemodlonej, i zastanowić się nad samym aktem wiary” (por. PF 9).

Msza św. o godz. 10.00 a po niej procesja eucharystyczna. (zobacz zdjęcia).

Informacje

Medale św.JP II dla naszych parafian.

Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski przyznał dwojgu naszych parafian Medal św. Jana Pawła II. Są to zelatorzy p. Józef Możdżeń i p. Zuzanna Możdżeń. Odznaczeni