Wyróżnieni przez św. Mikołaja.

Miło nam, że możemy podzielić się informacją o sukcesach naszych parafian, którzy brali udział w konkursie z okazji tradycyjnego spotkania ze św. Mikołajem organizowanym przez Parafia św. Brata Alberta w Jabłonce -Borach .
Są w śród nich z Orderem Świętego Mikołaja – Szkolny Klub Wolontariatu ze SP im. M. i L. Kaczyńskich w Podsarniu, oraz Zuzanna Śmiech – uczennica tejże szkoły z kl.6, która zajęła I miejsce opowiadaniem pt. „Machina dobroci”. Gratulujemy.
Możemy przeczytać o tym na stronie internetowej szkoły, oraz parafii Jabłonka – Bory.

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Zapraszamy do wysłuchania wykładu prof. dr hab. Krzysztofa Pilarczyka z Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. „Judaizm w perspektywie dialogu z Kościołem katolickim”. Wykład znajdziesz tutaj.

Rok św. Józefa. Jak zyskać odpust?

Ojciec św. Franciszek 8 grudnia 2020 roku ogłosił z okazji 150. rocznicy ustanowienia Oblubieńca Maryi patronem Kościoła katolickiego rozpoczęcie Roku św. Józefa (będzie trwał do