Wyróżnieni przez św. Mikołaja.

Miło nam, że możemy podzielić się informacją o sukcesach naszych parafian, którzy brali udział w konkursie z okazji tradycyjnego spotkania ze św. Mikołajem organizowanym przez Parafia św. Brata Alberta w Jabłonce -Borach .
Są w śród nich z Orderem Świętego Mikołaja – Szkolny Klub Wolontariatu ze SP im. M. i L. Kaczyńskich w Podsarniu, oraz Zuzanna Śmiech – uczennica tejże szkoły z kl.6, która zajęła I miejsce opowiadaniem pt. „Machina dobroci”. Gratulujemy.
Możemy przeczytać o tym na stronie internetowej szkoły, oraz parafii Jabłonka – Bory.

Św. Hubercie – módl się za nami.

W sobotę 6 listopada 2021 r. w naszym kościele na wspólnej modlitwie do św. Huberta zgromadzili się myśliwi z koła łowieckiego „Jeleń”, hodowcy koni, sympatycy