Majówka szlakiem św. Jana Pawła II

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z naszej parafii zaprasza na „Majówkę szlakiem św. Jana Pawła II”. Pójdziemy tymi samymi ścieżkami co kiedyś wędrował ks. Karol Wojtyła jako biskup i kardynał.  Szlakiem na Żeleżnice.

Zapraszamy wszystkich w dniu 2 maja, na g.13.00 na „parking na granicy „- Harkabuza i Raby Wyżnej, przy krzyżu. Chcemy „pilnować tych szlaków”, ale tez przygotować się i duchowo i fizycznie do pielgrzymki do Krakowa na ŚDM Kraków 2016. Przy kapliczce odmówimy majówkę, i skorzystamy z gościnności naszych mam!

foto:  Jerzy Opioła

43 Pielgrzymka Góralska na Jasna Górę

24 lipca 2024r. wychodzi 43 Pielgrzymka Golaska na Jasną Górę – Grupa Orawska. O godz. 10.00 w kaplicy św. Antoniego w Zimnej Dziurze Msza św.