Medale św.JP II dla naszych parafian.

Arcybiskup Metropolita Krakowski Marek Jędraszewski przyznał dwojgu naszych parafian Medal św. Jana Pawła II. Są to zelatorzy p. Józef Możdżeń i p. Zuzanna Możdżeń. Odznaczeni zelatorzy gorliwie prowadzą swoje róże odpowiednio od 38 i 36 lat, czynnie uczestniczą w życiu naszej parafii. Życzymy jeszcze wielu lat w zdrowiu i ofiarnej pracy na rzecz naszej parafii, diecezji i Kościoła. Zdjęcia z uroczystości wręczenia medali można zobaczyć w galerii.

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.