Młodzież z naszej parafii w gronie najlepszych…

Dnia 12 lutego 2016 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rabie Wyżnej obył się finał Gminnego Konkursu ?Jan Paweł II ? papież miłosierdzia?. Wśród 50 finalistów znalazło się 13 naszych parafian z kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Harkabuzie i Szkoły  Podstawowej w Podsarniu oraz gimnazjalistów. Test  nie należał do łatwych. W ciągu 45 minut trzeba było podpowiedzieć  na 47 pytań z encykliki ?Evangelium vitae? Jana Pawła II. Do grona najlepszych – 19 laureatów – zakwalifikowało się 7 osób z naszej parafii. Trzecie miejsce zajęła Karolina Halczak, pozostałe: Weronika Nowak, Julia Mazurkiewicz,  Ewa Grzybacz, Roksana Danowska, Martyna Siarka i Karolina Harkabuz. Oni w nagrodę mają ufundowany wyjazd na pielgrzymkę do Włoch. Gratulujemy.

Wszystko o konkursie: zdjęcia, miejsca… zobacz na stronie internetowej  Gimnazjum w Rabie Wyżnej.

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha św.

W sobotę 27.05.2023 r. o godz. 20.00 w Lipnicy Wielkiej w parafii św.Łukasza odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy.