Młodzież z naszej parafii w gronie najlepszych…

Dnia 12 lutego 2016 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rabie Wyżnej obył się finał Gminnego Konkursu ?Jan Paweł II ? papież miłosierdzia?. Wśród 50 finalistów znalazło się 13 naszych parafian z kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Harkabuzie i Szkoły  Podstawowej w Podsarniu oraz gimnazjalistów. Test  nie należał do łatwych. W ciągu 45 minut trzeba było podpowiedzieć  na 47 pytań z encykliki ?Evangelium vitae? Jana Pawła II. Do grona najlepszych – 19 laureatów – zakwalifikowało się 7 osób z naszej parafii. Trzecie miejsce zajęła Karolina Halczak, pozostałe: Weronika Nowak, Julia Mazurkiewicz,  Ewa Grzybacz, Roksana Danowska, Martyna Siarka i Karolina Harkabuz. Oni w nagrodę mają ufundowany wyjazd na pielgrzymkę do Włoch. Gratulujemy.

Wszystko o konkursie: zdjęcia, miejsca… zobacz na stronie internetowej  Gimnazjum w Rabie Wyżnej.

Informacje

Nowy rok szkolny

Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 będą 4 września 2023r.:dla SP im. M. Konopnickiej w Harkabuzie – w kaplicy o godz. 8.00dla SP im.

Informacje

z Orawy na Jasną Górę.

W tym roku już po raz 42. wyrusza Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Grupa Orawska wychodzi w poniedziałek – 24 lipca – z Zubrzycy