Młodzież z naszej parafii w gronie najlepszych…

Dnia 12 lutego 2016 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rabie Wyżnej obył się finał Gminnego Konkursu ?Jan Paweł II ? papież miłosierdzia?. Wśród 50 finalistów znalazło się 13 naszych parafian z kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Harkabuzie i Szkoły  Podstawowej w Podsarniu oraz gimnazjalistów. Test  nie należał do łatwych. W ciągu 45 minut trzeba było podpowiedzieć  na 47 pytań z encykliki ?Evangelium vitae? Jana Pawła II. Do grona najlepszych – 19 laureatów – zakwalifikowało się 7 osób z naszej parafii. Trzecie miejsce zajęła Karolina Halczak, pozostałe: Weronika Nowak, Julia Mazurkiewicz,  Ewa Grzybacz, Roksana Danowska, Martyna Siarka i Karolina Harkabuz. Oni w nagrodę mają ufundowany wyjazd na pielgrzymkę do Włoch. Gratulujemy.

Wszystko o konkursie: zdjęcia, miejsca… zobacz na stronie internetowej  Gimnazjum w Rabie Wyżnej.

Informacje

I parafialne czytanie Pisma Św.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który przeżywamy w tym tygodniu , zapraszamy na I Parafialne Czytanie Pisma Świętego. Rozpoczynamy we środę 17 kwietnia 2024r. od

Informacje

Czytanie pisma św. w naszej parafii.

W ramach 16 Tygodnia Biblijnego, który obchodzimy od 14 do 20 kwietnia tego roku, będziemy wspólnie czytać fragmenty Pisma św. we środę 17 i czwartek