Młodzież z naszej parafii w gronie najlepszych…

Dnia 12 lutego 2016 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rabie Wyżnej obył się finał Gminnego Konkursu „Jan Paweł II – papież miłosierdzia”. Wśród 50 finalistów znalazło się 13 naszych parafian z kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Harkabuzie i Szkoły  Podstawowej w Podsarniu oraz gimnazjalistów. Test  nie należał do łatwych. W ciągu 45 minut trzeba było podpowiedzieć  na 47 pytań z encykliki „Evangelium vitae” Jana Pawła II. Do grona najlepszych – 19 laureatów – zakwalifikowało się 7 osób z naszej parafii. Trzecie miejsce zajęła Karolina Halczak, pozostałe: Weronika Nowak, Julia Mazurkiewicz,  Ewa Grzybacz, Roksana Danowska, Martyna Siarka i Karolina Harkabuz. Oni w nagrodę mają ufundowany wyjazd na pielgrzymkę do Włoch. Gratulujemy.

Wszystko o konkursie: zdjęcia, miejsca… zobacz na stronie internetowej  Gimnazjum w Rabie Wyżnej.

Informacje

Boże Ciało w naszej parafii.

Trasa procesji Bożego Ciała w tym roku będzie w Harkabuzie: od kaplicy na granicę w stronę Raby Wyżnej i z powrotem do kaplicy. I ołtarz