Nasza modlitwa za ŚDM – 05.09.2015r

Sztafeta Modlitwy – codziennie inna parafia w naszej diecezji modli się w intencji Światowych Dni Młodzieży. W naszej wspólnota podejmie modlitwę w sobotę 5 września.  Przy symbolach ŚDM zgromadzimy się wieczorem na Mszy świętej o godz. 18.00. Wspólnie obejrzymy film promujący ŚDM i podejmiemy modlitwie w intencji dobrego przygotowani do ŚDM Kraków 2016. Zapraszamy wszystkich a szczególnie młodych z naszej parafii. Zobacz: oficjalna strona ŚDM.

Liderzy ŚDM – Patrycja i Szymon

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.