Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa to święto upamiętniające wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Na pamiątkę tego dnia katolicy przynoszą do kościoła palmy wielkanocne. Cieszymy się, że wierni z naszej parafii wciąż kultywują ten piękny zwyczaj przygotowując palmy własnoręcznie.

W tym roku odbył się kolejny konkurs palm, w którym jury wybierało spośród wszystkich palm, tą największą oraz najbardziej pracochłonną. Nagrody otrzymali nie tylko zwycięzcy,ponieważ każdy posiadacz palmy dostał mały upominek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.
[nggallery id=79]

43 Pielgrzymka Góralska na Jasna Górę

24 lipca 2024r. wychodzi 43 Pielgrzymka Golaska na Jasną Górę – Grupa Orawska. O godz. 10.00 w kaplicy św. Antoniego w Zimnej Dziurze Msza św.