Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa to święto upamiętniające wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Na pamiątkę tego dnia katolicy przynoszą do kościoła palmy wielkanocne. Cieszymy się, że wierni z naszej parafii wciąż kultywują ten piękny zwyczaj przygotowując palmy własnoręcznie.

W tym roku odbył się kolejny konkurs palm, w którym jury wybierało spośród wszystkich palm, tą największą oraz najbardziej pracochłonną. Nagrody otrzymali nie tylko zwycięzcy,ponieważ każdy posiadacz palmy dostał mały upominek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.
[nggallery id=79]

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef