W niedzielę 24 października 2021 roku będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci naszego Patrona św. Jana Pawła II. Sumę o godz. 11.30 odprawią księża jubilaci świętujący 25.lecie święceń kapłańskich: ks. Marian Kapuściak i ks. Bogdan Sarniak- nasi rodacy. Serdecznie zapraszamy.
W niedzielę będą jeszcze Msze św. w Harkabuzie o 8.00 i kościele parafialnym o 15.00.

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
