Odpust parafialny

W niedzielę 21 października 2012 roku będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci bł. Jana Pawła II – Papieża. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi ks. Krzysztof Kocot, dziekan dekanatu Czarny Dunajec. Będą jeszcze Msze św. o godz. 8.00 w kościele i 10.00 w kaplicy w Harkabuzie. Na sumie zostanie wręczona ustanowiona przez Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza Parafialna nagroda im. bł. Jana Pawła II – AD 2012.

Spowiedź przed odpustem od godz.15.00 do 16.00 jednocześnie w kościele i w kaplicy.

 

Informacje

RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI

Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.

Informacje

ZAKOŃCZENIE DNI PAPIESKICH 2026

Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich Parafian oraz Gości na wyjątkowy koncert Kapeli św. Jana Pawła II, który odbędzie się 31 maja 2026 roku po Mszy