Ogłoszenia-19.04.2020 – Niedziela Miłosierdzia

1. Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego po Mszy św. odmówimy Koronkę do  Miłosierdzia Bożego. Prosimy o ustanie epidemii,
o miłosierdzie  dla nas i całego świata.     Kościół na modlitwę jest otwarty cały dzień. Skorzystajmy bezpiecznie z tej możliwości, zwłaszcza dzisiaj, żeby uczcić wystawiony obraz Miłosierdzia Bożego.
Rozpoczyna się 76 Tydzień Miłosierdzia.

2. W czwartek św. Wojciech – głównego patrona Polski, w sobotę św. Marka Ewangelisty – Dzień patrona Ks. Abpa Marka  Jędraszewskiego metropolity krakowskiego,  oraz ks. Marka,  którym składamy    serdeczne   życzenia
i polecamy Bogu w naszych modlitwach.

3. W związku z rozporządzeniem dotyczącym ilości osób mogących uczestniczyć we Mszy św. w naszych kościele i kaplicy,  sprawa przedstawia się następująco:
  OD PONIEDZIAŁKU – 20.04.2020r.:

w kościele parafialnym może uczestniczyć maksymalnie 20 osób
         (15 w kościele, 4 na chórze i 1 w przedsionku),

w kaplicy w Harkabuzie może uczestniczyć maksymalnie 12 osób

(6 w kaplicy, 4 na chórze i 2 w przedsionku ).

Przypominamy również o konieczności przestrzegania w kościołach zasad higieny i wszystkich wytycznych służb sanitarnych.

Prosimy o dostosowanie się do w/w zaleceń.

43 Pielgrzymka Góralska na Jasna Górę

24 lipca 2024r. wychodzi 43 Pielgrzymka Golaska na Jasną Górę – Grupa Orawska. O godz. 10.00 w kaplicy św. Antoniego w Zimnej Dziurze Msza św.