Prygotowujemy sie do wizyty Ks. Biskupa Grzegorza Rysia

Przygotowujemy się do wizytacji biskupiej. Będzie ona pierwszą  w historii naszej parafii. Odwiedzi nas ks. biskup Grzegorz Ryś, biskup pomocniczy naszej diecezji.  Rozpocznie się w sobotę 26 i potrwa do 28  października. Ksiądz biskup spotka się z chorymi, z grupami duszpasterskimi, z uczniami i nauczycielami naszych szkół, będzie z nami modlił się za zmarłych, udzieli sakramentu Bierzmowania, odprawi Sumę odpustową ku czci bł. Jana Pawła II.

Módlmy się wspólnie o owoce biskupiej wizytacji: Módlmy się za biskupa Grzegorza, który odwiedzi naszą parafię jako następca apostołów, aby jego pasterskie słowo i błogosławieństwo odnowiły naszą wiarę i umocniły naszą miłość.

Zobacz: Plan wizytacji.

zdjęcie: http://biskup-rys.pl

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha św.

W sobotę 27.05.2023 r. o godz. 20.00 w Lipnicy Wielkiej w parafii św.Łukasza odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy.