ŚDM Kraków 2016 – nasze przygotowanie.

W Niedzielę Palmową obchodziliśmy XXX  Światowy Dzień Młodzieży w diecezjach i parafiach. Główne obchody w naszej diecezji odbyły się w Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach. O godz 12.30 Msza św. z poświęceniem palm rozpoczęła całą uroczystość. Wśród przedstawicieli młodzieży czynny udział brali nasi liderzy ŚDM Kraków 2016. Naszą wspólnotę reprezentowała Patrycja Siarka.  Zobacz zdjęcia (autor: ks.P.Kunert)

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.