Uroczystości na 10-lecie parafii.

3 grudnia 2016 r. minęło 10 lat od erygowania naszej parafii. Mamy już 10 lat! W nadchodzącą niedzielę będziemy dziękować Panu Bogu za wszelkie łaski i dobro, które otrzymaliśmy w tym czasie i prosić o opiekę nad całą naszą wspólnotą. Naszemu dziękczynieniu przewodniczyć będzie JEm  ks. Kardynał St. Dziwisz  Metropolita Krakowski., Msza św. rozpocznie się 11 grudnia 2016 r. o g. 11.15 w kościele parafialnym. Piszą o nas: Kurier Orawski.

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.