Wyróżnieni przez św. Mikołaja.

Miło nam, że możemy podzielić się informacją o sukcesach naszych parafian, którzy brali udział w konkursie z okazji tradycyjnego spotkania ze św. Mikołajem organizowanym przez Parafia św. Brata Alberta w Jabłonce -Borach .
Są w śród nich z Orderem Świętego Mikołaja – Szkolny Klub Wolontariatu ze SP im. M. i L. Kaczyńskich w Podsarniu, oraz Zuzanna Śmiech – uczennica tejże szkoły z kl.6, która zajęła I miejsce opowiadaniem pt. „Machina dobroci”. Gratulujemy.
Możemy przeczytać o tym na stronie internetowej szkoły, oraz parafii Jabłonka – Bory.

Dekanalne Prymicje – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dekanalnych Prymicji, które odbyły się 9 czerwca 2024r. w Podsarniu. (foto. Barbara Brenkus). Dekanalne Prymicje – zdjęcia.