Wyróżnieni przez św. Mikołaja.

Miło nam, że możemy podzielić się informacją o sukcesach naszych parafian, którzy brali udział w konkursie z okazji tradycyjnego spotkania ze św. Mikołajem organizowanym przez Parafia św. Brata Alberta w Jabłonce -Borach .
Są w śród nich z Orderem Świętego Mikołaja – Szkolny Klub Wolontariatu ze SP im. M. i L. Kaczyńskich w Podsarniu, oraz Zuzanna Śmiech – uczennica tejże szkoły z kl.6, która zajęła I miejsce opowiadaniem pt. „Machina dobroci”. Gratulujemy.
Możemy przeczytać o tym na stronie internetowej szkoły, oraz parafii Jabłonka – Bory.

Roraty – 2022 – Adwent

Roraty w kościele parafialny o 6.45. Zapraszamy. Tematem rozważań adwentowych będzie: „Z narodzeniem Jezusa było tak…” Więcej na: roraty.malygosc.pl

Parafialny Odpust 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. będziemy obchodzić uroczystość odpustową ku czci św. Jana Pawła II. Uroczystą sumę odpustową o g. 11.30 odprawi ks. kan.Józef