Msze św. z błogosławieństwem kolędowym.

Odwiedziny duszpasterskie czyli kolęda w tym roku zostały przeniesione na czas wolny od zagrożenia pandemią. Jednak zapraszamy na Mszę św. w intencji poszczególnych rodzin. Msze św. będą:
3 stycznia 2021r. o godz. 8.00 i 10.00;
6 stycznia 2021r. o godz. 10.00 i 11.15;
10 stycznia 2021r. o godz. 10.00 i 11.15.

Na każdej Mszy świętej będzie udzielone szczególne błogosławieństwo, będzie można zabrać przygotowaną wodę święconą do pokropienia domów oraz okolicznościowy obrazek z modlitwą oddania rodziny w opiekę św. Józefa.

Rodziny, które w tym roku zamieszkały w nowym domu, po wcześniejszym zaproszeniu, mogą mieć poświęcony dom.

Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Zapraszamy do wysłuchania wykładu prof. dr hab. Krzysztofa Pilarczyka z Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. „Judaizm w perspektywie dialogu z Kościołem katolickim”. Wykład znajdziesz tutaj.

Rok św. Józefa. Jak zyskać odpust?

Ojciec św. Franciszek 8 grudnia 2020 roku ogłosił z okazji 150. rocznicy ustanowienia Oblubieńca Maryi patronem Kościoła katolickiego rozpoczęcie Roku św. Józefa (będzie trwał do