Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia – życzenia ks. Proboszcza

Św. Jana Paweł II podczas pasterki 2003 r. powiedział: „O, Dziecię, któreś zechciało mieć za kołyskę żłób! Niech blask Twojego narodzenia rozjaśni noc świata. Niech moc Twojego orędzia miłości zniweczy butne podstępy złego. Niech dar Twojego życia pozwoli nam coraz lepiej rozumieć, jaką wartość ma życie każdej ludzkiej istoty…. Przychodzisz, by przynieść nam pokój. Ty jesteś naszym pokojem!”
Bożego błogosławieństwa dla wszystkich Parafian i Gości.

ks. Proboszcz

Informacje

Roraty 2023 – godz.6.45

Roraty odprawiamy codziennie o 6.45. Zapraszamy. Tematem roratnych rozważań jest : „Franciszkowy plac budowy.” Razem ze św. Franciszkiem przygotowujemy szopkę dla Pana Jezusa. Piosenka na

Informacje

Pierwsza Sobota Miesiąca

Zapraszamy na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca 2 grudnia 2023r. na godz. 16.30.