W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w naszej parafii przeszła tradycyjna procesja eucharystyczna. Tego roku odbyła się ona w Harkabuzie. Wierni zatrzymali się przy czterech ołtarzach, które przygotowali parafianie.

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
