2 listopada wypominamy tych, „którzy wyprzedzili nas ze znakiem wiary” do wieczności. Msze św. będą w kościele parafialnym o 8.00 i 17.00 a w kaplicy w Harkabuzie o 10.00. Rozpoczęcie Mszy św. modlitwami i wypominkam. Kościół zachęca nas do zyskiwania odpustów za zmarłych, który można ofiarować za zmarłych przez cały listopad .

Informacje
RAZEM ŚPIEWAMY DLA MARYI
Ks. Leszek Uroda, proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Podsarniu-Harkabuzie, wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką Podsarnia oraz Bractwem Modlitewnym Posłańcy św.
